Zateplení rodinných domů i v programu Zelená úsporám

Spolu s další činností se věnujeme i zateplovacím systémům. Stejně jako my, tak i všechny materiály, které používáme pro tuto činnost jsou zapsány v seznamu výrobků a technologií v programu "Zelená Úsporám". K zateplení fasád používáme certifikované zateplovací systémy od firem WEBER, MAMUTHERM a BAUMIT. Tito výrobci se zateplením fasád zabývají již dlouhá léta a v tomto oboru patří mezi top firmy. Pokud si pro zateplení fasády vyberete jednoho z těchto výrobců, tak získáte vysoce kvalitní a lety prověřené certifikované systémy. Samozřejmě jsme schopni realizovat zateplení fasád od všech výrobců..

Zateplením fasády především snížíte spotřebu energie na vytápění Vašeho domu, ale zároveň získáte i nový a modernější vzhled budovy. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu, také se značně prodlouží životnost Vašeho domu a v neposlední řadě Vám zateplení fasád zhodnotí tržní cenu domu. Zateplením fasád se dá ušetřit 30 až 60% nákladů na vytápění, to se rovná nížší provozní výkon topné soustavy, což vede k jeho delší životnosti.

Zateplení fasád je investice, která se Vám vrátí a díky dotacím z programu Zelená úsporám je délka návratnosti podstatně kratší.

Dotace ze "zelené úsporám" můžete žádat na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení podlah, ale i na výměnu oken a výstavbu RD v pasivním standardu.