Venkovní úpravy, pergoly, terasy, oplocení objektů

Když už máte veškeré interiérové věci na Vašem domě hotové, přichází na řadu zvelebování okolí domu. Přeci jen sousedé a návštěvy jako první uvidí vaši zahrádku, terasu či další venkovní prostory. Snažte se tedy o to, aby byl první dojem z nich vynikající.

Pěkná zahrada od profesionálů

Naše firma provádí výstavbu teras, zahradních pergol a domků, stavbu plotů, pojezdových brán, obetonování bazénů, pokládku zámkové dlažby a mnoho dalších stavebních prací. Stejně tak zajistíme veškeré potřebné terénní úpravy včetně odvozu přebytečné zeminy.

Pokud doposud nemáte zpracován žádný návrh zahrady a dalších venkovních ploch, jsme schopni Vám zajistit architektonické zpracování úprav okolí Vašeho domu. Bezchybná realizace tohoto návrhu je pochopitelně samozřejmostí.

Realizaci venkovních úprav provádíme rychle a kvalitně

Máte v plánu pustit se do úpravy zahrady a nechcete, aby ji stavební firma rozkopala a práce následně probíhaly velmi pomalu? U naší firmy takovouto obavu mít nemusíte. Přesně se s vámi domluvíme na termínu realizace, který pochopitelně dodržíme. Zdržení může nastat maximálně v případě velmi nepříznivého počasí, ve kterém by kvalitní odvedení práce nebylo možné.

Posezení na terase s přáteli se sklenkou vína, anebo pobyt u bazénu s rodinou v teplých slunných dnech je asi snem každého z nás, tak proč tento sen nezrealizovat právě teď prostřednictvím naší firmy.