Sádrokartonářské práce

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce dle platných norem a s ohledem na nové technologie, materiály a moderní trendy. Mezi přednosti sádrokartonářských prací patří rychlá doba výstavby a také ve výsledku dokonale hladký a rovný povrch nových zdí. Instalaci sádrokartonu provádíme profesionálně, pečlivě, podle schválených technologických postupů, snadno jej v případě potřeby také upravíme. Sádrokartonové desky jsou vyráběny v nehořlavé, voděodolné, i akustické variantě, samozřejmě hygienicky nezávadné. V neposlední řadě se můžete spolehnout na dlouhou životnost sádrokartonu.

Rekonstrukce s pomocí sádrokartonu

V bytech se sádrokarton často používá pro přestavbu celého bytového jádra, můžete si vymyslet nové rozmístění místností, zvětšit koupelnu, WC, kuchyni, upravit pokoje či šatnu. Pro koupelnu se používá sádrokarton odolný proti vlhkosti. Sledujeme nové trendy, a proto jsme schopni zrealizovat i světelné rampy, opláštění stoupacích potrubí ze sádrokartonů a další práce. Pokud tedy máte vizi, jak interiér svého bytu zmodernizovat, sádrokarton je pro Vás dobré řešení.

V případech požadujících zvukovou neprůzvučnost realizujeme protihlukové stropy a stěny dle požadovaných norem na zvukovou neprůzvučnost v daném prostředí.

Jestliže hledáte odborníky na montáž sádrokartonů v Brně, obraťte se na nás s důvěrou, rádi Vás přesvědčíme o svých dovednostech a proměníme Váš domov podle Vašich představ.

Kromě sádrokartonářských prácí nabízíme také obkladačské práce, rekonstrukce koupelny nebo provedení elektroinstalace.