Rekonstrukce rodinných domů a ostatních objektů

V některých případech nejen koupelna, ale i další části bytu nebo rodinného domu potřebují rekonstrukci a modernizaci. I v tomto případě jsme schopni Vám zpracovat optimální cenovou nabídku s ohledem na Vaše představy a finanční možnosti. Můžeme vám pochopitelně dodat několik variant rozpočtů, ve kterých je počítáno s rozdílnými - levnějšími či dražšími - stavebními pracemi či materiály.

Rekonstrukce na klíč

Provádíme veškeré zednické práce, obkladačské práce, instalatérské a topenářské práce, elektroinstalace a také dále spolupracujeme s řadou profesionálů z dalších oborů. Veškeré služby jsme Vám díky tomu schopni zpracovat takzvaně na klíč a bez nutnosti domlouvat si speciální práce u jiných firem.

Dodržení domluveného termínu dokončení

Před zahájením práce vám sdělíme termín dokončení a díky koordinaci jednotlivých profesí ho skutečně dodržíme. Zároveň velmi dbáme na kvalitu námi prováděných prací a požadujeme ji i po vykonavatelích odborných prací. Za správné a bezproblémové provedení rekonstrukce se vám tak můžeme naprosto zaručit.


Rekonstrukce rodinných domů - Rodinný dům Ostopovice Rekonstrukce rodinných domů na klíč - Rodinný dům Ostopovice Rekonstrukce rodinných domů a ostatních objektů - Rodinný dům Ostopovice