Rekonstrukce kuchyně - kuchyňské linky na míru

Zajistíme pro Váš dům či byt kvalitní a krásné kuchyňské linky a kuchyně na míru - od počátečního zaměření, přes grafický návrh, sádokartonářské, instalatérské a topenářské práce až po konečnou montáž včetně veškerých spotřebičů, které k moderní a krásné kuchyni patří.

S výrobou a montáží kuchyní máme bohaté zkušenosti a najdeme pro Vás vždy takové řešení, které bude nejen krásné, ale bude splňovat veškeré požadavky na účelnost a funkčnost. Samozřejmostí jsou pro nás veškeré prvky jako plnovýsuvné zásuvky, dojezdy a zavírání bez nárazů a hluku, rohové skříňky, ve kterých je plně využit každý prostor, kuchyňské ostrůvky se spotřebiči, zásuvky a výsuvy na potraviny, kvalitní a úsporné osvětlení a mnoho dalšího co do moderní kuchyně prostě patří.

Kuchyně je místem, kde trávíte každý den mnoho času. Snažíme se proto kuchyňské linky plánovat tak, aby byly srdcem Vašeho domova, a aby okamžiky, které zde strávíte se svou rodinou, byly příjemné.

Vyberte si ze stovek odstínů, vzorů a materiálů - nebojte se popustit uzdu Vaší fantazii, jsme zde pro Vás a vytvoříme Vám takovou kuchyň, jakou jste si vždy přáli mít.

Přestaňte se dívat po nekvalitních a podezřele levných kuchyních, které vydrží sotva pár let každodenního používání. Kvalitní kuchyňská linka na míru nemusí být drahá - ozvěte se nám a pojďme společně vymyslet řešení přesně pro Váš krásný domov i Vaši peněženku!