Rekonstrukce koupelny a WC

Jednou z nejčastějších činností, kterou naše společnost provádí je rekonstrukce koupelen a to jak v bytech, tak i rodinných domech či komerčních objektech.

Koupelna je místem, kde všichni z nás trávíme každý den mnoho času a stále více lidí, kteří bydlí například v 25 nebo 30 let starých panelákových bytech se již nespokojí s obyčejným původním umakartovým jádrem a koupelnou, ale chtějí mít pěknou koupelnu a záchod jako v novostavbě s novou sanitární keramikou, krásnými moderními obklady a dlažbou, koupelnovým nábytkem, který jim poskytne dostatek místa pro všechny věci, které do koupelny patří a osvětlením, které je bezpečné, ekonomické a přitom skutečně dobře osvětlí Vaši koupelnu či záchod.

Přeměna koupelny a záchodu nebývá příliš složitá a netrvá dlouho, ale výsledek vždy stojí za to, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii, kde naleznete několik ukázek našich předchozích rekonstrukcí koupelen.

Ať už plánujete rekonstrukci celého bytového jádra, nebo chcete jen upravit rozložení koupelny a WC, obraťte se na nás s důvěrou, postavíme Vám koupelnu na míru a zohledníme všechny Vaše připomínky. Koupelna je místností, využívanou hojně celou rodinou, a ať už jde o hygienu dětí, prarodičů, či třeba zvířecích mazlíčků, je vhodné zohlednit jejich potřeby a přizpůsobit jim celodenní provoz. Sourozenci ocení moderní dvojitá umyvadla, u kterých se ráno můžou společně chystat na odchod do školy. Starší členové rodiny budou vděční za vybudování bezpečnostních prvků v koupelně, jako jsou madla a protiskluzová místa u vany, či sprchy. Případné umístění pračky a sušičky se dnes řeší jejich uschováním do vestavěných skříní, často také přesunem do jiné místnosti, například do pracovní části kuchyně. Jestliže preferujete přestavbu a spojení koupelny s WC, získáte tak větší, vzdušnější místnost, do které lehce umístíte také nové koupelnové skříňky, koš na prádlo a velké zrcadlo. Rádi Vám poradíme s celkovým designem místnosti a výběrem barev, záleží na Vašem vkusu, zda zvolíte klasické modré tóny, nebo svěží pískové odstíny hnědé barvy, či tmavší matné dlaždičky a výmalbu. Postaráme se o to, aby se koupelna stala příjemnou a bezpečnou součástí Vaší každodenní péče o sebe, i Vaše blízké.