Rekonstrukce bytů a bytových jader

Nevyhovují Vám stávající prostory ve Vašem bytě, plánujete modernizaci bytu, nebo jen zrekonstruovat bytové jádro nebo kuchyni, jsme schopni Vám nabídnout komplexní nabídku splňující veškeré Vaše požadavky.

Zajistíme veškeré stavební práce

V případě rekonstrukce Vašeho původního umakartového bytového jádra provádíme vybourání umakartové konstrukce, vyzdívku nových stěn z Ytongovýchtvárnic, rozvody vody, odpadů, novou elektroinstalaci v rámci bytového jádra, montáž obkladů a dlažeb a kompletní rekonstrukci koupelny, dodávku a montáž zařizovacích předmětů a baterií a ostatní zednické práce a jiné úpravy spojené s rekonstrukcí bytů. Při spojení umakartového jádra s kuchyní, kde Vám zajistíme jak veškeré instalační práce včetně přesunu plynu a revize, tak i dodávku a montáž kuchyňské linky a dalších truhlářských výrobků včetně pokládky podlahy podle Vašich představ.

Pokud Vám nevyhovují prostory v ostatních částech bytu, potřebujete změnu dispozice, propojit obývací pokoj s kuchyní, obměnu nábytku a podlahových krytin, provést novou elektroinstalaci v celém bytě, změnit způsob osvětlení, srovnat stropy pomocí sádrokartonových podhledů, rádi Vám provedeme komplexní rekonstrukci Vašeho bytu, včetně odborného poradenství, architektonického zpracování interiéru, projektu a statického posudku. V případě změny dispozice bytu, propojení kuchyně s obývacím pokojem provádíme odborné vybourání nosných i nenosných panelů včetně statického zajištění.

Na začátku spolupráce se sejdeme u Vás v bytě, a probereme s Vámi Vaše představy a požadavky na rekonstrukci bytu. Detaily úprav rozkreslíme a prostudujeme společně veškeré dokumenty, nutné k přestavbě. Na míru sestavíme časový a finanční rozpis prací.

Vaše finanční možnosti můžeme rovněž přizpůsobit ceně kompletního díla, při zachování prvotřídní kvality. Zpracování cenové nabídky a prvotní konzultace jsou zdarma.

Zajistíme vyklizení bytu

Než rekonstrukce začne, zajistíme Vám vyklizení a odvoz původního vybavení bytu. Po skončení prací zařídíme závěrečný úklid a likvidaci stavebních odpadů.

V našich službách je také pomoc při výběru nových zařizovacích předmětů a vhodných materiálů do Vašeho interiéru. Vyměníme po domluvě s Vámi původní spotřebiče a nahradíme je modernějšími, tak aby se Vám doma lépe pracovalo. Kuchyňská linka se může zcela proměnit rozšířením pracovní desky, výměnou dvířek, doplněním vestavné trouby i varného panelu. Původní jídelní kout je možné posunout do obývacího pokoje a zvětšit tak společně užívaný prostor.

Rekonstrukce koupelny a toalety

Velkou změnou prochází také často koupelna a WC. Dnešním trendem je probourání původních příček a spojení těchto dvou místností, čímž dosáhnete otevřeného prostoru. Sprchový kout často nahrazuje původní vanu, místo původního umyvadla se umisťuje rodinné dvojité umyvadlo. Ze vzorníků si vyberete moderní dlaždice a obklady tak, aby ladily v jednotný celek. Místnost také rozzáří nové osvětlení a pobyt v ní zpříjemní hygienické odvětrávání.

V obytných místnostech je vhodné zvolit výmalbu podle věku obyvatel, pro dětské pokoje máme řadu možností, jak tento prostor zútulnit a prosvětlit. Bezpečné podlahy světlých odstínů a jemné barvy na stěnách zpříjemní dětem pobyt v pokoji. Můžeme jej také doplnit bezpečnostními prvky, či speciální výmalbou s dětskými motivy, vše podle Vašeho přání.