Rekonstrukce bytů a bytových jader

Nevyhovují Vám stávající prostory ve Vašem bytě, plánujete modernizaci bytu, nebo jen zrekonstruovat bytové jádro nebo kuchyni, jsme schopni Vám nabídnout komplexní nabídku splňující veškeré Vaše požadavky.

V případě rekonstrukce Vašeho původního umakartového bytového jádra provádíme vybourání umakartové konstrukce, vyzdívku nových stěn z Ytongovýchtvárnic, rozvody vody, odpadů, novou elektroinstalaci v rámci bytového jádra, montáž obkladů a dlažeb a kompletní rekonstrukci koupelny, dodávku a montáž zařizovacích předmětů a baterií a ostatní zednické práce a jiné úpravy spojené s rekonstrukcí bytů. Při spojení umakartového jádra s kuchyní, kde Vám zajistíme jak veškeré instalační práce včetně přesunu plynu a revize, tak i dodávku a montáž kuchyňské linky a dalších truhlářských výrobků včetně pokládky podlahy podle Vašich představ.

Pokud Vám nevyhovují prostory v ostatních částech bytu, potřebujete změnu dispozice, propojit obývací pokoj s kuchyní, obměnu nábytku a podlahových krytin, provést novou elektroinstalaci v celém bytě, změnit způsob osvětlení, srovnat stropy pomocí sádrokartonových podhledů, rádi Vám provedeme komplexní rekonstrukci Vašeho bytu, včetně odborného poradenství, architektonického zpracování interiéru, projektu a statického posudku. V případě změny dispozice bytu, propojení kuchyně s obývacím pokojem provádíme odborné vybourání nosných i nenosných panelů včetně statického zajištění.

Vaše finanční možnosti můžeme rovněž přizpůsobit ceně kompletního díla, při zachování prvotřídní kvality. Zpracování cenové nabídky a prvotní konzultace jsou zdarma.