Půdní nástavby a vestavby

Naše firma se zabývá stavbou i přestavbou rodinných domů, a rekonstrukce půdních prostor je jednou z našich specializací. Jsme schopni poskytnout vám odborné poradenství a následně vypracovat projekt, případně i statický posudek pro vaši půdní vestavbu či přístavbu domu. Máte již projekt vypracovaný a vybíráte vhodnou firmu, která ho realizuje? Obraťte se na nás! Vestavby provádíme na klíč, nemusíte nic vyřizovat a dál řešit, vše zařídíme za vás.

Půda je prostorem, který byl po staletí využíván především jako skladiště nepotřebných věcí. V dnešní konzumní době však potřeba skladování starých věcí ustupuje a lidé naopak cítí potřebu své domy využívat funkčně a naplno.

Rozšíření prostoru

Rozrůstá se vaše rodina a řešíte nedostatečné prostory vašeho domu? Pak jste tu správně! Pořešíme s vámi možnost rekonstrukce půdních prostor a pomůžeme vám tak zajisit nové obytné prostory pro vaši rodinu. Půdní vestavby jsou ideálním řešením pro využití podkrovních prostor pro bydlení, ať už jako pracovnu, ložnici, dětský pokoj nebo třeba pokoj pro hosty.

Nevíte si rady jak prostor půdy řešit, aby byl co nejefektivněji využitý a dobře se vám ve vašem novém podkrovním bytě bydlelo? Naši projektanti vám pomohou vybrat to nejlepší řešení na míru. Velmi důležité je například i prosvětlení půdy. To lze řešit několika různými typy oken. Jsou to okna střešní, vykířová či štítová. Vybereme společně s vámi to, které bude nejlépe splňovat nároky na dobré prosvětlení a efektivní zateplení půdního prostoru vašeho domu.

Využijte podkroví smysluplně

Půdní vestavby jsou moderním způsobem, jak využít vaše staré podkroví smysluplně a ku prospěchu vaší rodiny. S námi si můžete být jistí, že přípravy i realizace přestavby vašeho půdního prostoru proběhne hladce a přesně podle vašich představ.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a sjednejte si termín schůzky s našimi odborníky. Začněte s realizací rekonstrukce půdních prostor již dnes!

Zajišťujeme také sádrokartony, elektroinstalace a vyrobíme i kuchyň na míru