site de rencontre ado facebook rencontre de sophie nantes rencontre jeux video paris rencontre lesbienne dans les ardennes couple libertin hard site de rencontre serieux gratuit gareaux libertin site similaire avis rencontre locale rencontre sexe tours lieu de rencontre sexe montpellier club libertin pornhub rencontre ado amical cite de rencontre amicale gratuit site de rencontre gay sexe model gare de lyon club libertin saint tropez rencontre passif paris rencontre sexe vincennes rencontre ados brest

Instalatérské a topenářské práce

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou instalatérů a topenářů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Zároveň se neustále zdokonalují a adaptují i na nové trendy. Poradí si tedy jak se standardními rozvody v koupelnách, tak i s moderními trendy na trhu, jakými jsou například podmítkové baterie, hlavové sprchy, napouštění madly u vany, volně stojícími vanami, předstěrovými systémy na WC a dalšími.

Topenáři se specializují na veškeré druhy vytápění v domě. Zrealizují Vám jak teplovodní vytápění s kotlem na tuhá paliva, plyn nebo elektřinu, tak i vytápění pomocí solárních kolektorů a tepelných čerpadel. V rámci rozvodů po domě jsou schopni Vám nainstalovat jak klasická otopná tělesa, tak zrealizovat podlahové vytápění. Vzhledem k jejich dlouholetým zkušenostem jsou schopni Vám za rozumnou cenu vypracovat funkční a efektivní vytápění s minimálními náklady na vytápění a údržbu systému.

Dále provádíme také veškeré obkladačské a sádrokartonářské práce nebo vyrábíme kuchyně na míru.